NDL "Daivmeistara" kursa programma ļaus jums paplašināt savu sociālo loku, attīstīt līderības īpašības, iegūt papildu prasmes cilvēku organizēšanā un viņu drošības nodrošināšanā.

NDL Dive Master apmācības kurss

Tāls pagātnē palicis tas diena, kad jūs saņēmāt savu pirmo akvalanga sertifikātu. Šajā laikā jūs esat veikuši daudz interesantu nirt, apmeklējuši jaunas vietas, iepazinuši dažādus cilvēkus un, protams, ieguvuši daudz jaunu zināšanu. Jūsu akvalanga pieredze ir pieaugusi, un jūsu draugi jau meklē jūsu padomu attiecībā uz nūjošanas aprīkojuma izvēli, jautā, kur ir labāk nirt, kur labāk apmācīties. Tas nozīmē, ka jūs esat tuvu tam, lai akvalangs kļūtu par jums ne tikai iemīļotu izklaidi. Jūs esat gatavi kļūt par profesionāli.

NDL "Daivmeistars" ir pirmā profesionālā pakāpe NDL hierarhijā. Ar "profesionāla līmeņa" jēdzienu tiek saprasts, ka cilvēkam, kurš ir sasniedzis šo līmeni, daivings var kļūt par pastāvīgu vai fakultatīvu darbu. Romantika, kas agrāk bija pieejama tikai atvaļinājumu laikā, tagad kļūst par dzīves normu.

Atpūta pārvēršas darbā, un darbs kļūst par patiesu atpūtu.

Reģistrācija uz NDL Dive Master apmācības kurss