NDL apmācību kursi

Mūsu daivklubs "NAUTILUS" veic apmācību saskaņā ar NDL sistēmu, nodrošinot apmācību dažādos līmeņos, tai skaitā NDL DIVER, NDL Advanced Universal Diver, NDL Rescue Diver, NDL Dive Master, kā arī dažādas specializācijas, piemēram, zemledus daivings, vraku daivings, sausā tērpa daivings, nakts daivings.

NDL Diver apmācības kurss

Šodien, lai ceļotu uz zemūdens valsti, pilnīgi nav nepieciešams kalpot zemūdens laivā, būt augstas klases sportistam vai 007 aģentam. Slāpēšanas ierīces izgudrošana deva iespēju zemūdens dzelmē ienirt ikvienam.

Pateicoties modernajai aprīkojumam, jūs varat palikt zem ūdens pietiekami ilgu laiku, neuznākot virsū.

NDL Advanced Universal Diver apmācības kurss

Šie kursi ļaus zemūdens nirējamajam pilnvērtīgi izjust daivingu un tā piedzīvojuma pusi.

Kursi ietver trīs NDL specializāciju prasmju apguvi (zemūdens orientēšanās, dziļūdens niršana un nakts niršana), veicinot interesi par daivingu un ļaujot iegūt pieredzi niršanā.

NDL Rescue Diver apmācības kurss

Zem ūdens, uz tās virsmas, un ikdienas dzīvē katrs akvalangs var saskarties ar dažādām neparedzamām situācijām un problēmām, kurām nepieciešamas īpašas zināšanas.

Tas var būt saistīts ar dažādām situācijām, galvenokārt saistītām ar īpašām traumām un slimībām, kas var rasties daivings laikā, vai vienkārši ar negadījumiem, no kuriem, diemžēl, neviens nav pasargāts.

NDL Dive Master apmācības kurss

Tāls pagātnē palicis tas diena, kad jūs saņēmāt savu pirmo akvalanga sertifikātu. Šajā laikā jūs esat veikuši daudz interesantu nirt, apmeklējuši jaunas vietas, iepazinuši dažādus cilvēkus un, protams, ieguvuši daudz jaunu zināšanu. Jūsu akvalanga pieredze ir pieaugusi, un jūsu draugi jau meklē jūsu padomu attiecībā uz nūjošanas aprīkojuma izvēli, jautā, kur ir labāk nirt, kur labāk apmācīties. Tas nozīmē, ka jūs esat tuvu tam, lai akvalangs kļūtu par jums ne tikai iemīļotu izklaidi. Jūs esat gatavi kļūt par profesionāli.